Hotel Zlate Hory Praded Thamm
Hotel Praded Thamm ubytovanie Zlate Hory Aktuálne počasie Čiastočne oblačno
Aktuálne počasie
Denná tepl.: 2 °C
Nočná tepl.: -2 °C
Vietor: 5 m/s
 

Hotel Praded Thamm / Zlate Hory

Hotel Praded Thamm *** sa nachádza v obci Zlaté Hory v podhorí Jeseníkov a je novo zrekonštruovanou súčasťou bývalého hotela Praded, pôvodne hotela Thamm. História budovy hotela siaha do 30. rokov 19. storočia.

Hotel je zameraný na kongresové a konferenčné služby aj na relaxačné a športové pobyty ideálne pre rodiny s deťmi.

Hotel Praded Thamm v Zlatých horách ponúka
- Ubytovanie v krásnych izbách a apartmánoch, reštauráciu so zážitkovou kuchyňou, štýlový bar Club 27 s bowlingom, wellness (Fínska a parná sauna, bazén s protiprúdom, whirpool ...), spoločenskú a konferenčnú sálu, učebňu, salónik, bowling a parkovanie pri hoteli. Súčasťou hotela je aj turistická ubytovňa.

Hotel môže slúžiť ako základňa pre turistické a cykloturistické výlety na mnoho atraktívnych miest v okolí, ale aj ako miesto pre firemné a spoločenské akcie či rodinné oslavy. Vďaka ponúkaným službám je ideálnym miestom pre odpočinok, relaxáciu, športové vyžitie i zábavu. Na svoje si prídu milovníci letných aktivít i zimných športov.

Mesto Zlaté Hory je významným turistickým centrom Jeseníkov, známe nielen ťažbou zlata. V neďalekom Údolí stratených štôlní v baníckom skanzene so zlatorudnými mlyny sa každoročne konajú medzinárodné súťaže v ryžovaní zlata. Neďaleko - Skiareál Príčná, rozhľadňa na Biskupskej kope, malebný Rejvíz s mechovým jazierkami, rašeliniskami s mäsožravými rastlinami a slávnymi vyrezávanými stoličkami.

Hotel Praded Thamm ubytovanie:
Hotel disponuje 13 komfortne vybavenými izbami s možnosťou prístelky, s celkovou kapacitou 33 lôžok a 7 prísteliek. Ďalšia ubytovacia kapacita je k dispozícii na susednej turistickej ubytovni Praded.

Izby sú vybavené TV, internetovou prípojkou, telefónom s priamou voľbou, minibarom s výberom alko a nealkoholických nápojov, kúpeľňou so sprchovým kútom alebo vaňou, sušičom vlasov. Pre najmenších hostí je pripravená detská postieľka. V cene sú zahrnuté bohaté raňajky formou bufetu. Od 3 nocí vstup do wellness zdarma. Deti do 3 rokov bez nároku na stravu a lôžko - zadarmo. Malý pes za poplatok. Check in od 14 hodín, Check-out do 10 hodín.

Ubytovňa:
V ubytovni susediace s hotelom Praded Thamm Zlaté Hory je možnosť lacnejšieho ubytovania v štandardne vybavených izbách, ktoré sú vhodné pre väčšie skupiny, napríklad školy v prírode, lyžiarske kurzy, cyklistov, bežkárov, skupiny turistov, spoločenské akcie. Kapacita ubytovne je 42 miest - 10 izieb po 4 lôžkach s umývadlom bez WC a 1 dvojlôžkový bezbariérový apartmán s WC a sprchovacím kútom. WC sú umiestnené na medziposchodí, sprchy v suteréne. V prízemí sú 2 plne vybavené kuchyne s riadom pre každú izbu zvlášť. Ďalej je tu spoločenská miestnosť s jedálňou. V suteréne sú 2 malé spoločenské miestnosti a lyžiareň. Celá ubytovňa je nefajčiarska. Novinkou je WI-FI - bezdrôtové pripojenie k internetu zadarmo. Klienti ubytovne môžu využívať hotelový servis - športovo relaxačné aktivity, wellness ... za príplatok je možné objednať raňajky, polpenziu alebo plnú penziu.

Hotel Praded Thamm - Reštaurácia:
V príjemnom prostredí reštaurácie je pripravených 50 miest pre organizovanie svadobných a rodinných osláv, firemných večierkov a rautov. K dispozícii je ďalších 120 miest v spoločenskej sále, príp. 20 miest v Bowling bare Club 27. V reštaurácii sa podávajú raňajky. Ďalej si môžete vybrať z jedál domácej a zahraničnej kuchyne vrátane krajových špecialít. Od pondelka do piatku obedové menu s výberom zo 4 druhov jedál. V hotelovej vinotéke nájdete kvalitné moravské i zahraničné vína. Reštaurácia je nefajčiarska. Na základe vášho želania je možné zabezpečiť živú hudbu, cimbalovou muziku či kvetinovú výzdobu, ...

Hotel Zlate Hory Praded Thamm - Pri hotely je vlastné parkoviskoHotel Zlate Hory Praded Thamm - hotel má reštauráciuHotel Zlate Hory Praded Thamm - Malé zvieratka (psi) majú vstup do hotelu dovolenýHotel Zlate Hory Praded Thamm - možnosť pripojenia na internetHotel Zlate Hory Praded Thamm - k dispozícii letná terasaHotel Zlate Hory Praded Thamm - Iybz sú vybavené televízoromHotel Zlate Hory Praded Thamm - Izby s vlastnou kúpelkouHotel Zlate Hory Praded Thamm - Izby s vlastnou toaletouHotel Zlate Hory Praded Thamm - v izbach je telefon
 
 
 
Nevyhovuje Vám tento hotel? Ďalšie ubytovanie nájdete tu.

Ubytovanie Jeseník

Ubytovanie Slovensko
Odporúčajte tyto stránky:
hotel-ubytovani.com